Kontaktujte mne na tel. 777 939 409 nebo přes formulář

SEO, optimalizace pro vyhledávače

Cílem optimalizace pro vyhledávače – SEO je přivádět nové, relevantní návštěvníky na webové stránky z přirozených výsledků vyhledávání na klíčová slova a fráze spojená s Vaším podnikáním. Nemělo by se jednat o rychlé získání 1. pozice na tři klíčová slova, ale o průběžnou, dlouhodobou a systematickou optimalizaci webu jako celku na velké množství klíčových slov.

Co nabízím

SEO, optimalizace pro vyhledávače, není jednorázovou akcí s okamžitým výsledkem. Na optimalizaci se musí průběžně a pravidelně pracovat. Výsledky se dostaví klidně až po půl roce. Pokud očekáváte rychlé získání prvních pozic ve výsledcích vyhledávání, tak s tím Vám nepomohu. Ten kdo Vám zaručí téměř okamžité první pozice bezpochyby využívá zakázaných praktik, u kterých hrozí penalizace a výsledný efekt je krátkodobý.

Nabízím dvě varianty spolupráce. První varianta je vhodná pro menší podnikatele a živnostníky, kteří potřebují optimalizovat na regionální úrovni, nebo chtějí mít web vyladěný po technické stránce a dále si na SEO pracovat sami. Druhou, variantou je dlouhodobá optimalizace pro vyhledávače. Jedná se o kontinuální spolupráci, kdy se na webových stránkách pracuje průběžně.

Aktivní, kontinuální SEO

Aktivní optimalizace pro vyhledávače je potřeba u více konkurenčních oborů, větších webových stránek nebo e-shopů, kde se pracuje s velkým množstvím klíčových slov a větší konkurencí. Zde je nutné s webem průběžně pracovat,  sledovat a vyhodnocovat stav.

Rozsah prací:

  • Úvodní analýza webových stránek(struktura, technické zpracování, obsah,…)
  • Návrh marketingové strategie (obsah, propagace, atd.)
  • SPravidelné sledování a vyhodnocování zlepšení webu ve vyhledávačích
  • Budování zpětných odkazů – linkbuilding
  • Úprava a tvorba obsahu na webových stránkách
  • Pravidelné vyhodnocování aktivit
  • Průběžné konzultace

Jednorázový SEO audit

Jedná se o podrobný rozbor webu a seznam doporučení, které pomohou k lepším pozicím ve výsledcích vyhledávání. Audit je vhodný pro méně konkurenční obory, nebo pro weby s regionálním cílením na konkrétní oblast, nebo pro firmy, které si budou SEO řešit dále vlastními silami.

Rozsah prací:

  • Analýza zdrojového kódu a seznam úprav pro korekturu
  • Analýza klíčových slov pro optimalizaci
  • Návrh vhodné struktury webu
  • Příprava vhodného obsahu na web
  • Vybudování základního odkazového profilu
  • Vyhodnocení stavu po třech měsících od úprav
  • Školení jak dále pracovat na SEO

 

Průběh spolupráce

SEO analýza webu

SEO analýza webu hodnotí faktory, které mají vliv na úspěšné zobrazování webu ve vyhledávačích. Jedná se jak o technické zpracování webu, tak i o zhodnocení aktuálních pozic ve vyhledávačích, kontrolu obsahu a odkazového profilu. Jedná se o první nezbytný krok, abych zjistil nedostatky, seznámil se s projektem a mohl úspěšně dále pracovat na optimalizaci.

Analýza klíčových slov

Druhým podstatným krokem je analýza klíčových slov. Váš obor podnikání se nezaměřuje jen na pět klíčových slov, na která se má optimalizovat. Z analýzy klíčových slov dokáži získat další stovky nebo až tisíce klíčových slov, přes která lze získat další návštěvnost.

Návrh obsahové strategie

Kvalitní obsah webu je jedním z nejdůležitějších faktorů úspěšné optimalizace. Zhodnotím obsahovou stránku Vašeho webu a navrhnu, jakým způsobem budovat kvalitní obsah, který bude reflektovat analýzu klíčových slov a bude pro uživatele užitečný.

Linkbuilding

Tvorba relevantních a kvalitních zpětných odkazů je důležitou prací při rozvoji a vylepšování pozic webu na klíčová slova. Kvalitní linkbuilding neposiluje jen hlavní web ve výsledcích vyhledávání, ale dokáže přivést relevantní návštěvníky i přes umístěné odkazy. Průběžně s Vámi budu rozvíjet síť kvalitních zpětných odkazů.

Sledování a vyhodnocování

Bez správného vyhodnocení nemá žádná optimalizace cenu. Je třeba sledovat a vyhodnocovat cíle, které má web plnit (nákup, zaslání poptávky,..) Poradím Vám, jaké cíle má web plnit a během optimalizace budu vše sledovat, vyhodnocovat a provádět takové úpravy, na zvýšení obchodní úspěšnosti webu.

Poptat optimalizaci pro vyhledávače

Kontaktujte mne, rád Vám sestavím cenovou kalkulaci nebo domluvíme osobní schůzku.

Nezávazně poptat SEO →